Foxtros clan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum CS klanu FOXTROS
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 prosim hlasujte za mna ako admina :D

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
marshal

marshal


Počet príspevkov : 89
Body : 10801
Dátum registrácie : 13.09.2009
Vek : 30
Bydlisko : Presov

prosim hlasujte za mna ako admina :D Empty
OdoslaťPredmet: prosim hlasujte za mna ako admina :D   prosim hlasujte za mna ako admina :D EmptyPi 30 október - 10:14

dakujem vsetkym ktory mi daju hlas na gamingu aby som sa stal new adminom na superhero dakujem
Návrat hore Goto down
silent

silent


Počet príspevkov : 138
Body : 10862
Dátum registrácie : 07.09.2009
Vek : 29
Bydlisko : Bratislava

prosim hlasujte za mna ako admina :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: prosim hlasujte za mna ako admina :D   prosim hlasujte za mna ako admina :D EmptySo 31 október - 10:43

ale vies o tom ze adminom sa nemozes stat hned... musis vediet pracovat s amx vediet rozoznat cheatera... ok AB a SH sa da dobre rozpoznat ale som videl takych hracov co to tak perfektne maskovali a potom ked ta niekto zavola na server alebo budes hrat a pojdes do spectate musis si pozret toho cheatera a nie ako The-Pro ked niekto (ja) da 5 po sebe a niekto trepne ze mam wh a uz sa hrnie mi dat ban... wh musis spectnut vzdy a nievzdy je to take jednoduche... a ked budes v spectate tak ostatny budu hrat a ty potom nebudes mat tie XP... jedine ak by si resetol server ale pri mnozstve tych cheaterov co su na gamingu by si to musel restartovavat neustale a dalej musel by si byt 100% fer a nikomu neprihadzovat hlavne nie sebe a clenom klanu atd... proste adminovanie nieje az taka super vec...
Návrat hore Goto down
http://www.foxtros.estranky.sk/stranka/...
 
prosim hlasujte za mna ako admina :D
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Foxtros clan forum :: Hobby,záľuby :: Záujmy-
Prejdi na: